III Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa "Trendy w turystyce"

Koło Naukowe Turystyki "KoNTiki" działające przy Katedrze Turystyki na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach ma zaszczyt zaprosić do udziału w III Ogólnopolskiej Studencko-Doktoranckiej Konferencji Naukowej "Trendy w turystyce:, która odbędzie się w dniach 19-20 maja 2016 w Auli budynku P Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach przy ul. Pułaskiego 25.

Celem Konferencji jest upowszechnienie wyników badań oraz dyskusja na temat współczesnych trendów w turystyce, także integracja studentów kół naukowych oraz doktorantów zajmujących się problematyką turystyki i marketingu. Patronem Konferencji jest Śląska Izba Turystyki.

W programie konferencji:

• Mongolia: w poszukiwaniu autentyczności- Agnieszka Skorupa, Uniwersytet Śląski
  • 7 cudów techniki na Górnym Śląsku- Dariusz Walerjański, Muzeum Górnictwa z Zabrzu
  • I sesja: Nowe trendy w turystyce
  • II sesja: Turystyka kulinarna i żywienie oraz standardy jakości i praca w turystyce
  • III sesja: Zachowania konsumentów na rynku usług turystycznych

Szczegółowy program Konferencji znajduje się w załączniku.

Sponsorzy Konferencji:

• Pakuła Consulting (www.pakulaconsulting.pl)
  • Silvan SPA (www.silvanspa.pl)
  • Wydawnictwo Proksenia (www.proksenia.pl)
  • Tuttu.pl sklep turystyczny (www.tuttu.pl)
  • Miasto Katowice (www.katowice.eu)
  • Śląska Organizacja Turystyczna (www.silesia-sot.pl)
  • Województwo Śląskie (www.slaskie.pl)