IV Kongres Młodej Nauki

W dniach 11-13 lipca br. na Uniwersytecie Gdańskim odbędzie się IV Kongres Młodej Nauki, czyli międzynarodowa i multidyscyplinarna konferencja naukowa, w której biorą udział studenci, doktoranci oraz pozostali młodzi naukowcy.

Kongres Młodej Nauki to wyjątkowa okazja dla młodych naukowców, aby zaprezentować wyniki badań, podzielić się swoimi tezami i nawiązać cenne kontakty naukowe. Wydarzenie ma międzynarodowy i Multidyscyplinarna charakter, łączący różnorodne dziedziny naukowe.

Uczestnictwo w kongresie możliwe jest na dwa sposoby:

1. Wolny słuchacz – nie jest pobierana żadna opłata, brak wyżywienia i nie ma możliwość zajęcia miejsca w Domach Studenckich po preferencyjnej cenie. Nie trzeba wypełniać żadnego formularza oraz zgłaszać chęci udziału jako Wolny Słuchacz.
  2. Uczestnik bierny – wymagana jest opłata 490 zł, uczestnik nie wygłasza referatu, ale korzysta ze wszystkich przywilejów płynących z konferencji, tj. pełnego wyżywienia, materiałów promocyjnych, imprez towarzyszących etc. Wówczas zakwaterowanie w domu studenckim wyniesie 32,40 zł / dobę.

Szczegóły można znaleźć na stronie.

logotyp efmd
logotyp ceeman