Jubileusz 25-lecia "Pulsu Biznesu" [seans z wizjonerami biznesu, technologii i innowacji]

Zapraszamy do obejrzenia PB SPIN, seansu z najwybitniejszymi postaciami polskiego

i zagranicznego biznesu. Wydarzenie można obejrzeć online, jest ono dostępne dla subskrybentów "Pulsu Biznesu”.

Z okazji jubileuszu 25-lecia "Puls Biznes" zorganizował dla swoich stałych czytelników unikatowy prezent - wydarzenie online z udziałem przedstawicieli świata biznesu, którzy dzielą się doświadczeniami, prognozują przyszłość, definiują, co będzie miało największy wpływ na biznes i życie, oraz radzą, jak osiągnąć sukces. W serii inspirujących wystąpień opowiadają o historii sukcesów, nierzadko przeplatanych porażkami, o najważniejszych trendach i technologiach. Nie zabrakło także porad, jak być dobrym menedżerem i osiągać sukces.

16 wybitnych postaci ze świata biznesu, nie tylko polskiego. Założyciele firm wartych miliardy i startupów, międzynarodowi eksperci i sportowa gwiazda. Prawie 5 godzin inspirujących wystąpień: historie sukcesów, trendy, prognozy. Gorąco zapraszamy na PB SPIN - seans z wizjonerami biznesu, technologii i innowacji.

Wydarzenie obejrzysz online, jest ono dostępne dla subskrybentów "Pulsu Biznesu”. Przypominamy, że na UEKat możecie czytać "PB" za darmo, więc jeśli nie masz jeszcze dostępu do bezpłatnych treści dziennika – zapraszamy na stronę.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie internetowej oraz w biurze prasowym Pulsu Biznesu.