Jubileuszowy Warsztat z okazji 10-lecia Koła naukowego "HR-owców" [relacja]

25 lutego 2020 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbył się Jubileuszowy Warsztat z okazji 10-lecia Koła naukowego "HR-owców".

Dr hab. Alicja Winnicka-Wejs (opiekun Koła) wystąpiła z prezentacją "Projekty HR – wczoraj i dziś" Gościem spotkania była Izabela Fordymacka-Król (koordynator projektów Stowarzyszenia PSTD), która przybliżyła słuchaczom tematykę efektywności biznesowej szkoleń.

Dziękujemy wszystkim obecnym za udział i ciekawe wnioski w trakcie i po warsztacie.

Podsumowanie działalności Koła:

Do tej pory 124 studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zrzeszonych w Kole rozwijało zainteresowania związane z gospodarowaniem kapitałem ludzkim. Napisaliśmy 11 publikacji naukowych z afiliacją Koła, zorganizowaliśmy 7 seminariów z udziałem ekspertów - praktyków z branży HR, przeprowadziliśmy 19 szkoleń wewnętrznych "Z HR-em na TY" oraz odbyliśmy 4 wizyty studyjne w firmach. W planach kolejne projekty HR.