Juwenalia Śląskie 2023

Wydarzenie uwielbiane przez wszystkich studentów już w maju, a dokładniej w dniach 23-27 maja! W tym roku wystąpią: Margaret, Avi, Kacperczyk oraz wielu innych uzdolnionych muzycznie wykonawców.

23 maja odbędzie się Wielki Barwny Korowód Studentów, który zainauguruje wydarzenie. Wszystkich chętnych studentów zapraszamy na zbiórkę o godz. 12:00 pod budynek F. Korowód wyruszy o godz. 13:00 i przejdzie ulicami Katowic do parku Powstańców Śląskich.

Za udział w Korowodzie można uzyskać zwolnienie z zajęć. Zaświadczenie o uczestnictwie będzie do odebrania u Parlamentu Studenckiego UE Katowice podczas finału Korowodu w Parku Powstańców Śląskich.

Juwenalia Śląskie odbędą się w Katowickim Parku Leśnym. Z tej okazji w dniach 25 oraz 26 maja br. obowiązują dni rektorskie.

Bilety na koncerty w ramach wydarzenia dostępne są na portalu goingapp.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Juwenaliów oraz na Facebooku