Karierosfera 2017 - konkurs wiedzy biznesowej

Od 27 lutego na Uniwersytecie odbywa się ogólnopolski konkurs, w ramach którego uczestnicy mogą sprawdzić swoją wiedzę w jednej w wybranych dziedzin biznesu.

Karierosfera to ogólnopolski konkurs wiedzy biznesowej, którego celem jest wyłonienie oraz nagrodzenie najzdolniejszych studentów, którzy są specjalistami z różnych dziedzin biznesu. W tym roku studenci mogą sprawdzić swoją wiedzę w jednej z pięciu dziedzin: Audycie, Marketingu, Business Intelligence, Podatkach i Prawie. Do wygrania jest płatny staż w renomowanych firmach oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Konkurs składa się z trzech etapów:

• I etap 27.02-15.03
    Test internetowy składający się z 15 pytań zamkniętych jednokrotnego wyboru

• II etap 23.03
    Test pisemny w jednym z 13 miast partnerskich.

• III etap 7.04
    Case study, w którym bierze udział 10 najlepszych osób z danej dziedziny.

Studencie - nie zwlekaj! Czasu jest coraz mniej, nie możesz przegapić szansy na wspaniałą przyszłość! Weź udział w wydarzeniu.

Tegoroczną edycję Karierosfery na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach koordynuje KZA Gaudeamus. Patronat Honorowy nad nad projektem Karierosfera na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach objął Prorektor ds. Edukacji i Internacjonalizacji Prof. dr hab. Sławomir Smyczek.