Kolejna edycja BANRISK Liga Akademicka

Zapraszamy do udziału w 6. edycji Ligi Akademickiej BANRISK 2017/2018! Konkurs to szkolenie o charakterze zawodowym dla studentów kierunków ekonomicznych, w warunkach rywalizacji konkursowej. Zgłoszenia zespołów do projektu można wysyłać do 15 listopada br.

Zapraszamy 5-osobowe zespoły złożone ze studentów od III roku studiów 1. stopnia wzwyż (dopuszcza się udział w zespole max 2 studentów II roku studiów 1. stopnia), z kierunków o profilu bankowo-finansowym, ekonomicznym lub zbliżonym, legitymujących się dobrymi wynikami w nauce (wymagana średnia ocen za rok akademicki 2016/2017 to minimum 3,80 w skali 2-5, liczona jako średnia ocen wszystkich członków zespołu) oraz aktywnością w uczelnianych kołach naukowych, organizacjach studenckich. Dotychczas, w Konkursie wzięło udział ponad 600 studentów z 33 uczelni, podzielonych na 122 zespołów.

Najważniejsze informacje dot. tegorocznej edycji Ligi:

• Liczba zespołów: 16 - jedna gra wspólna dla wszystkich.
  • Rekrutacja zespołów potrwa do 15 listopada br. (zasady rekrutacji i regulamin Konkursu na stronie www.banrisk.pl).
  • Sesja inauguracyjna w Warszawie odbędzie się 27 listopada br.
  • Gra odbywa się on-line na zupełnie nowej symulacji, opracowanej we współpracy z partnerem węgierskim – ITCB Hungary.
  • W Konkursie mogą wziąć osoby grające wcześniej, bez żadnych ograniczeń.

Wszystkie informacje znajdują się na stronie projektu (formularz zgłoszenia, wzór zaświadczenia, regulamin, harmonogram całego Konkursu) oraz na Facebooku.