Przejdź do menu Przejdź do treści

Kolejne bezpłatne szkolenie organizowane w ramach projektu "Akademii Biznesu" za nami

Dnia 16 maja 2024 r. studenci i absolwenci naszej Uczelni mieli okazję uczestniczyć w kolejnym wydarzeniu organizowanym przez Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami. Tym razem partnerem merytorycznym projektu była firma: TC KOCHAN RAFAŁ.

Zrealizowano szkolenie, tj.: 

  • Mistrzowska sztuka biznesplanu, które poprowadził przedstawiciel firmy TC KOCHAN RAFAŁ. 

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielił się:

Rafał Kochan - trener biznesu i przedsiębiorczości, doradca kariery, coach oraz menadżer zarządzający. Praca z ludźmi daje mu wiele satysfakcji. Jest również wyzwaniem, które chętnie podejmuje. W swojej pracy najbardziej ceni możliwość inspirowania innych do realizacji ich celów zawodowych i osobistych. Od wielu lat pracuje, jako trener, doradca i menadżer projektów w sektorze prywatnym, jak również publicznym. Poza pracą: ultramaratończyk, triathlonista, traker wysokogórski.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy prelegentowi za przygotowanie i poprowadzenie szkolenia, a także uczestnikom za aktywny w nich udział.

Więcej informacji o projekcie „Akademia Biznesu” można znaleźć na stronie.

Na kolejne wydarzenia w ramach projektu „Akademii Biznesu” zapraszamy w trzecie czwartki miesiąca, najbliższy 20 czerwca 2024.

Polecamy również

…i wiele innych działań, które realizujemy z myślą o studentach i absolwentach – więcej na stronach: www.ue.katowice.pl/ckwa 

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy prelegentowi za interesujące spotkanie, a uczestnikom za aktywny i liczny w nich udział

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca