Przejdź do menu Przejdź do treści

Kolejne sukcesy naszej sekcji pływackiej

Podczas trzeciej i zarazem podsumowującej edycji Akademickich Mistrzostw Śląska rozegranej na Akademii Wychowania Fizycznego zawodnicy naszej sekcji pływackiej wywalczyli kolejne sukcesy.

Najwyższe I miejsca i dwa złote medal na dystansach 100 m i 50 m stylem grzbietowym wypływała Monika Kisiel Brązowymi medalistami trzeciej edycji są też: Ewa Cuber – na dystansie 100 m stylem klasycznym i Marcin Holona, na dystansie 100 m stylem zmiennym.

Rywalizacja sztafet przyniosła również medalowe miejsca:

• sztafeta kobiet 4x50 m stylem dowolnym w składzie: Monika Kisiel, Ewelina Fitzon, Ewa Cuber i Aleksandra Czenstochowska wywalczyła brązowy medal,
  • sztafeta mężczyzn 4x50 m stylem dowolnym, w składzie: Patryk Stark, Paweł Ulfik, Marek Chuchro i Marcin Holona wywalczyła również brązowy medal,
  • sztafeta mężczyzn 4x50 m stylem zmiennym, w składzie: Łukasz Kopeć, Michał Baran, Przemysław Jędruch i Jakub Chwastek może się pochwalić kolejnym brązowym medalem.

Nasi zawodnicy nie zawiedli także w generalnej klasyfikacji podsumowującej sezon 2015/2016: