Przejdź do menu Przejdź do treści

Koncert finałowy III Przeglądu Kapel Studenckich

Nie Zamykajcie Serc to akcja charytatywna, której najważniejszym celem jest pomoc potrzebującym. Projekt składa się ze Słodkiej Manii Oddawania – czyli zbiórki słodyczy oraz z Koncertu charytatywnego.

Słodka Mania Oddawania to zbiórka słodyczy, którą organizujemy corocznie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach na początku grudnia. Zawsze można nas spotkać w tym okresie przy sklepikach na uczelni. Z zebranych słodyczy robimy później paczki, które przed Świętami Bożego Narodzenia przekazujemy dzieciom.

Koncert charytatywny przybiera formę Przeglądu Kapel Studenckich. Dzięki takiej formie możemy wspierać też młode talenty, dając im możliwość pokazania się szerszemu gronu. Koncert przeplatany jest licytacją przedmiotów zdobytych od zaprzyjaźnionych artystów, znanych zespołów muzycznych, gwiazd sportu. Dodatkowo podczas imprezy organizowana jest loteria, w której można wygrać NZSowe gadżety oraz upominki od naszych partnerów. Dochód zebrany podczas koncertu przekazywany jest na cele charytatywne.

Nie Zamykajcie Serc to akcja, która spotkała się z ogromnym zainteresowaniem studentów, władz uczelni, zaproszonych gości i mediów. Dzięki niej studenci niewielkim gestem mogą pokazać, że zależy im na dobru innych.

Więcej informacji na stronie: www.niezamykajcieserc.pl

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca