Konkurs Konstrukcji Studenckich "KOKOS"

"KOKOS" to ogólnopolski projekt, który realizowany jest przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej utalentowanych młodych konstruktorów, skonfrontowanie ich prac z wymagającym światem biznesu oraz pomoc w komercjalizacji projektów oraz pozyskaniu inwestorów. Rejestracja trwa do 31 marca br.

Konkurs wspiera merytorycznie młodych konstruktorów poprzez realizację wydarzeń towarzyszących- certyfikowanych szkoleń i warsztatów z zakresu sztuki autoprezentacji, kompetencji miękkich, czy strategii biznesowych. To także możliwość integracji studentów z przedstawicielami świata biznesu, nauki i techniki, a także popularyzacja idei innowacyjności i wynalazczości.

Kategorie konkursowe:

• railway,
  • vehicle,
  • life upgrade,
  • ecology,
  • smart robots,
  • joker,
  • sky.

Rejestracja uczestników odbywa się poprzez formularz.

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie Niezależnego Zrzeszenia Studentów.