Konkurs na najlepszą pracę o tematyce podatkowej

Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych wraz z Katedrą Finansów Publicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach organizuje konkurs na najlepszą pracę dyplomową (licencjacką lub magisterską) o tematyce podatkowej. Zapraszamy do udziału!

Katedra Finansów Publicznych powstała w wyniku podziału Katedry Finansów, która była jedną z Katedr Uniwersytetu Ekonomicznego o najdłuższych tradycjach. Wcześniej (do 1984 roku) funkcjonowała jako Zakład Finansów w Instytucie Planowania i Finansowania Gospodarki Narodowej w Akademii Ekonomicznej.

Konkurs na najlepszą pracę licencjacką i magisterską

Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych wraz z Katedrą Finansów Publicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach organizuje konkurs na najlepszą pracę licencjacką lub magisterską o tematyce podatkowej obronioną w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach w okresie od 01 października 2020 r. do 30 września 2022 r.

Termin i sposób zgłoszeń

Zgłoszenia należy przesyłać na adres slaski@kidp.pl do 15 października 2022 r.

Szczegółowe informacje wraz z kartą zgłoszeń oraz oświadczeniem studenta można znaleźć na stronie internetowej.

Nagrody 

  • I miejsce: 2500 PLN oraz możliwość odbycia stażu w kancelarii doradcy podatkowego;

  • II miejsce: 2000 PLN oraz możliwość odbycia stażu w kancelarii doradcy podatkowego;

  • III miejsce: 1500 PLN oraz możliwość odbycia stażu w kancelarii doradcy podatkowego;

  • IV, V miejsce: możliwość odbycia stażu w kancelarii doradcy podatkowego.

Rozdanie nagród

Nagrody zostaną wręczone w dniu 7 listopada 2022 r. podczas Konferencji "PODATKI - FINANSE – PRZEDSIĘBIORSTWO" organizowanej przez Śląski Oddział Krajowej Izby Doradców  Podatkowych oraz Katedrę Finansów Publicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Zapraszamy do udziału!