Przejdź do menu Przejdź do treści

Konkurs na prace dyplomowe na temat rynku kapitałowego o nagrodę Prezesa Zarządu GPW

Fundacja GPW organizuje konkurs na najlepszą pracę dyplomową na temat rynku kapitałowego o nagrodę Prezesa Zarządu GPW. Do udziału można zgłaszać prace magisterskie i licencjackie a także rozprawy doktorskie, w tym także te, które swoją tematyką nawiązują do zastosowania nowych technologii w działaniu rynku kapitałowego. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 października 2024 r.

Na zwycięzców czekają nagrody pieniążne:

  • dla Autora najlepszej pracy licencjackiej – 3.000 zł, drugie miejsce 1.500 zł,  trzecie miejsce 1.000 zł;
  • dla Autora najlepszej pracy magisterskiej – 6.000 zł, drugie miejsce 2.500 zł, trzecie miejsce 1.500 zł;
  • dla Autora najlepszej pracy doktorskiej – 8.000 zł, drugie miejsce 4.000 zł, trzecie miejsce 3.000 zł.

Ponadto organizator przewiduje wyróżnienia specjalne:

  • wyróżnienie specjalne  za pracę licencjacką lub magisterską na temat długoterminowego oszczędzania i inwestowania za pośrednictwem Pracowniczych Planów Kapitałowych w wysokości 3.000 zł. Patronem wyróżnienia jest PFR Portal PPK;
  • wyróżnienie specjalne  za pracę magisterską o tematyce poświęconej funduszom inwestycyjnym w wysokości 3.000 zł. Patronem wyróżnienia jest Izba Zarządzających Funduszami i Aktywami.
  • wyróżnienie specjalne za pracę magisterską o tematyce poświęconej funduszom inwestycyjnym w wysokości 5.000 zł. Patronem wyróżnienia jest TFI PZU S.A.

W konkursie mogą wziąć udział Autorzy prac licencjackich i magisterskich, którzy na podstawie zgłaszanych prac uzyskali tytuł zawodowy pomiędzy 1 stycznia 2023 roku a 30 września 2024 roku oraz Autorzy prac doktorskich, którzy na podstawie zgłaszanych prac uzyskali stopień naukowy doktora w okresie od 1 stycznia 2022 roku do 30 września 2024 roku. 

Szczegółowe informacje oraz regulimany znajdują się na stronie. 

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca