Konkurs na projekt okładki

Konkurs na projekt okładki do monografii pt. "Zrównoważony rozwój wektorem na drodze doskonalenia warsztatu naukowca".

BIURA prof. dr hab. inż. Jerzego Buzka - POSŁA DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO, Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej oraz Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na projekt okładki do monografii pt. "Zrównoważony rozwój wektorem na drodze doskonalenia warsztatu naukowca".

Każdy twórca może przysłać na konkurs dowolną ilość własnoręcznie wykonanych projektów.

Projekty należy przesłać w wersji elektronicznej + płyta CDm (rozdzielczość grafiki min. 300 DPI, CMYK w skali 1:1) oraz w jednym egzemplarzu sygnowanym, opatrzonym na odwrocie następującymi danymi:

imię i nazwisko autora, adres, nr telefonu, e-mail.

Prace nie mogą być naklejane ani oprawiane!

Konkurs ma charakter otwarty, mogą w nim uczestniczyć wszyscy uczniowie i studenci.

Ostateczny termin dostarczenia prac: 21 marca 2020 roku.

Regulamin oraz szczegółowe informacje o konkursie.