LIII Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Forum Uczelni Ekonomicznych

W dniach 9-12 grudnia w Katowicach odbył się odbył się LIII Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Forum Uczelni Ekonomicznych, którego organizatorem był Parlament Studencki UE Katowice.

Podczas obrad 10 grudnia odbyło się sprawozdanie z etapu regionalnego Testu Wiedzy Ekonomicznej oraz podsumowanie Mostów Ekonomicznych, czyli wymiany studenckiej między 5 uczelniami ekonomicznymi w Polsce. Koordynatorka Paulina Morawska z Katowic, w imieniu Parlamentu Studenckiego odebrała statuetkę za najlepiej zorganizowane Mosty Ekonomiczne 2021.

11 grudnia odbyła się Sesja Sprawozdawczo-Wyborcza, podczas której obecne Prezydium uzyskało absolutorium oraz wybrano władze statutowe Forum na kadencję 2022, w skład którego weszli:

• Paulina Morawska - Przewodnicząca, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
  • Abigail Hańczyk - Wiceprzewodnicząca, Członkini Prezydium ds. Mobilności Studenckiej, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
  • Agnieszka Wrona - Członkini Prezydium ds. Relacji ze Środowiskiem Wewnętrznym, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
  • Kamila Langowska - Członkini Prezydium ds. PR, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
  • Wojciech Wenclik - Członek Prezydium ds. Projektów Merytorycznych, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu