Marzycielska Poczta w Kato Science Corner

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zaprasza na wydarzenie pt. "Marzycielska Poczta", które odbędzie się 6 grudnia, w godz. 15:00-18:00 w Kato Science Corner. Celem wydarzenia jest stworzenie świątecznych kartek dla podopiecznych domu dziecka oraz świetlicy środowiskowej, aby uszczęśliwić ich w ten świąteczny czas.

Na wspólne robienie świątecznych zapraszamy małych i dużych. Studenci zapewnią masę zabawy w trakcie samego kreowania kartek, podczas którego nie liczą się umiejętności, lecz chęć i szczerość intencji wywołania u dzieci uśmiechu w te święta.

Kartki zostaną doręczone dzieciom razem ze słodyczami zebranymi przy projekcie "Słodka Mania Oddawania", dlatego zachęcamy do przyniesienia również czegoś słodkiego do tegorocznych upominków.

logotyp efmd
logotyp ceeman