Meetup "Inteligencja emocjonalna - czy to super moc Project Managerów?"

Zapraszamy na meetup "Inteligencja emocjonalna – czy to super moc Project Managerów?", który odbędzie się 27 stycznia 2022 r. Temat przybliży Hemamalini Ganesan, Program Lead Fujitsu Poland z ponad 25 000 godzinami doświadczenia w zarządzaniu programami i projektami.

Prowadząca podzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat tego, jak rozwinęła się jako kierownik projektu oraz pomoże zrozumieć znaczenie inteligencji emocjonalnej. Opowie też, jak stała się ona jeszcze bardziej istotna w pandemicznym stylu życia. 

Hemamalini Ganesan jest kreatywnym i pełnym pasji Project Managerem z ponad 25 000 godzinami doświadczenia w zarządzaniu programami i projektami w ciągu 16 lat w sektorach edukacji i IT w Indiach i Polsce. Pracuje zarówno kaskadowymi, jak i zwinnymi metodologiami zarządzania projektami. Przez lata pracy w zarządzaniu projektami niezmienna jest praca z ludźmi i ich ciągle zmieniającymi się emocjami. Udany projekt dla niej to nie przekraczanie linii mety śpiewająco, ale o tym, jak radosna była sama podróż, jak zespół cieszył się, uczył i z pasją poświęcił się realizacji projektu.

Dołącz do spotkania