Mosty Ekonomiczne 2021

Chcesz przeżyć przygodę swojego życia? Jesteś ciekaw, jak wygląda życie studenckie na innych uczelniach? Chcesz poczuć klimat innego miasta? Dobrze trafiłeś - trwa rekrutacja na Mosty ekonomiczne 2021!

Mosty Ekonomiczne to międzyuczelniany projekt powstały w ramach Forum Uczelni Ekonomicznych, zrzeszających pięć największych uczelni ekonomicznych w Polsce. Dzięki 3-dniowej wymianie studenckiej poznasz klimat innych miast, życie studenckie i samorządowe wybranych uczelni Ekonomicznych i nawiążesz nowe znajomości. A najlepsze jest to, że jedyne za co płacisz to koszty dojazdu!

Harmonogram - gdzie i kiedy możesz pojechać:

• POZNAŃ - Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - 7-9 października
  • WROCŁAW - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu - 14-16 października
  • WARSZAWA - Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - 18-20 października
  • KRAKÓW - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie - 25-27 października
  • KATOWICE - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - 28-30 października

Do wyjazdu pozostały jedynie dwa kroki:
Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wykaż się kreatywnością! Masz czas do 8 sierpnia.

Przyjdź na spotkanie w umówiony dzień, oczaruj nas swoją osobowością, a potem… Jedź do wybranego przez siebie miasta!

Nie zwlekaj i już dziś weź udział w rekrutacji!