Przejdź do menu Przejdź do treści

MUEndial #UEKatowice

5 kwietnia br. w hali sportowej w budynku C, Parlament Studencki oraz AZS UE Katowice zorganizowali innowacyjne przedsięwzięcie charytatywne pt. "MUEndial". Celem wydarzenia było nie tylko promowanie aktywności fizycznej wśród studentów, ale również integracja ich poprzez wspólną pasję do piłki nożnej, w tym przypadku halowej.

W wydarzeniu wzięło udział 16 drużyn składających się z 5 do 10 uczestników, a czas trwania pojedynczego meczu został ustalony na 2 razy po 10 minut, co pozwoliło na dynamiczną i intensywną rywalizację.

Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na wsparcie potrzebujących, co sprawiło, że uczestnictwo w turnieju nabrało także dodatkowego wymiaru - każdy uczestnik nie tylko rywalizował na boisku, ale również wspierał szlachetny cel.

Podczas "MUEndialu" mecze były transmitowane na żywo, umożliwiając widzom na uczestnictwo w wydarzeniu poprzez strumieniowanie online. Podczas oglądania meczów, widzowie mieli możliwość dokonywania datków na podany cel charytatywny, co pozwoliło na wsparcie potrzebujących osób i organizacji działających na rzecz dobra społecznego.

Retransmisja meczu

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3