Nabór studentów do III Edycji projektu EEC - Liderzy Przyszłości!

Ostatnie dni naboru studentów do III edycji projektu EEC – Liderzy przyszłości! Zdobądź doświadczenie podczas organizacji jednej z największych imprez biznesowych w Europie Środkowej - Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Zapraszamy do współpracy podczas IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego (10-12 maja 2017 r.) Poszukujemy osób ambitnych, które nie boją się wyzwań, znają języki obce i chcą wspólnie tworzyć jedną z największych imprez biznesowych w Europie Środkowej.

Współpraca przy organizacji Kongresu umożliwi:

• zdobycie cennego doświadczenia przy organizacji jednej z najważniejszych imprez gospodarczych w Europie Środkowej,
  • otrzymanie certyfikatu potwierdzającego zaangażowanie w prace przy Kongresie,
  • przebywanie w międzynarodowym środowisku wśród najważniejszych gości z całej Europy i świata,
  • nawiązanie ciekawych kontaktów.

Zgłoś się już dziś! Nabór trwa do 23 kwietnia br.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod adresem: http://www.eec-liderzy.eu/2016/pl/wspolpraca/30/