Nasz student Mateusz Sobecko wygrywa You Can Dance

Mateusz Sobecko został zwycięzcą 8. edycji popularnego programu tanecznego You Can Dance!

Final 8 edycji You Can Dance, 01.06.2015, emisja godz. 21.30, fot. TVN,
na zdj. Mateusz Sobecko

1 czerwca br. w finale rozrywkowego telewizyjnego programu tanecznego You Can Dance wystąpił Mateusz Sobecko, student Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Finanse i Rachunkowość. 22 letni tancerz pochodzący z Rudy Śląskiej między występami promował również kulturę oraz gwarę śląską.

Decyzją widzów, po kilku tygodniach treningów i występów w programie, Mateusz został zwycięzcą wielkiego finału kolejnej edycji You Can Dance. Laureat otrzymał trzymiesięczne stypendium w prestiżowej szkole tańca – Broadway Dance Center w Nowy Jorku i 100 tysięcy złotych. Swoją wygraną podsumował: "Marzenia się spełniają - ino walczcie o to".

Serdecznie gratulujemy sukcesu!