Nie Zamykajcie Serc - Przegląd Kapel Studenckich

Niezależne Zrzeszenie Studentów UE Katowice organizuje Przegląd Kapel Studenckich, czyli akcję charytatywną polegającą na organizacji koncertu studenckich zespołów muzycznych. Podczas wydarzenia odbywać się będą licytacje różnych ciekawych fantów, z których zyski zostaną przekazane na cele charytatywne dla Hospicjum Cordis w Katowicach.

Dodatkowo, zespoły będą miały okazję do rywalizowania o nagrody główne:

• 1 miejsce: możliwość nagrania własnej płyty w studiu nagrań No Fear Records,
  • 2 miejsce: sesja zdjęciowa dla zespołu/solisty w Studiu Fotograficzno-projektowym Arkadia fotograf plenerowy portfolio sesje zdjęciowe fotograf,
  • 3 miejsce: vouchery upoważniające do zabawy w escape room Mistery Machinery.

Zachęcamy do udziału w akcji wszystkie amatorskie zespoły muzyczne, w których przynajmniej jeden członek ma status studenta lub solowy artysta również ze statusem studenta.

Aby wziąć udział w wydarzeniu zespoły/solowi artyści proszeni są o przesłanie 3 wybranych utworów własnego autorstwa w formacie mp3 na adres: niezamykajcieserc.zgloszenia@gmail.com. W wiadomości należy także opisać historię działalności swojego zespołu, jego skład i kilka ciekawostek na Wasz temat.

Finał przedsięwzięcia odbędzie się 6 czerwca 2023 roku. o godz. 17:00 w lokalu "Absurdalna" w Katowicach.

Więcej informacji znajduje się w dedykowanym wydarzeniu na Facebooku.