Obóz adaptacyjny "Adapciak Zakopane 2012"

Obóz jest organizowany co roku na przełomie sierpnia i września z myślą o studentach tzw. roku "0". Na obozie nowo przyjęci studenci mają szansę przeżyć jedną z najwspanialszych przygód swojego życia, poznając przy tym tajniki studiowania na Uniwersytecie Ekonomicznym, a także zawierając mnóstwo nowych znajomości. Głównym celem obozu jest zaadaptowanie przyszłych studentów naszej Alma Mater do warunków studiowania na uczelni, nie zapominając przy tym o wyśmienitej studenckiej zabawie.

Termin wyjazdu: 1-10 września 2012 r.

Cena : 550 zł (cena obejmuje: przejazd, wyżywienie, zakwaterowanie, ubezpieczenie)

Co roku ponad 100 UCZESTNIKÓW. Na to dziesięć wyjątkowych dni zamieszkamy w Domu Wczasowym "Palace". Ośrodek ten jest usytuowany w ścisłym centrum miasta w odległości 300 metrów od "Krupówek". Mieści się w nim kilkadziesiąt ładnych pokoi, a w każdym z nich do dyspozycji: TV z kablówką oraz komfortowa łazienka z prysznicem. W ośrodku znajduje się także stołówka, sala dyskotekowa, sala gimnastyczna, siłownia, sauna fińska oraz
jacuzzi pozostające tylko do naszej dyspozycji.

Więcej informacji na stronie: www.adapciak.com.