Przejdź do menu Przejdź do treści

Oddaj krew – podaruj uśmiech, czyli kolejna edycja Wampiriady

Oddanie krwi nic nie kosztuje, a dla potrzebujących może być bezcennym darem życia. Właśnie dlatego Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zachęca nie tylko studentów, aby podzielić się swoją krwią podczas kolejnej edycji Wampiriady.

Wampiriada to coroczny projekt Niezależnego Zrzeszenia Studentów organizowany na terenie całej Polski, propagujący honorowe krwiodawstwo. Kolejna edycja akcji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach została zaplanowana na 3 marca 2016 r.

Na wszystkich chętnych czekać będziemy między godziną 9.00 a 15.00. Krew będzie można oddać w autokarach Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, które będą czekały na parkingach przy budynku B oraz przy Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych. Oba obiekty mieszczą się przy ulicy Bogucickiej na terenie głównego kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Na krwiodawców, jak zwykle, czeka dużo niespodzianek i smaczny poczęstunek.

Zachęcamy do wzięcia udziału nie tylko studentów. Należy pamiętać, aby mieć ze sobą dokument tożsamości i zjeść pożywne, ale lekkie śniadanie.

Więcej informacji na wydarzeniu na Facebooku

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca