Oddaj krew – podaruj uśmiech, czyli kolejna edycja Wampiriady

Oddanie krwi nic nie kosztuje, a dla potrzebujących może być bezcennym darem życia. Właśnie dlatego Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zachęca nie tylko studentów, aby podzielić się swoją krwią podczas kolejnej edycji Wampiriady.

Wampiriada - studenckie honorowe krwiodawstwo

Wampiriada to coroczny projekt Niezależnego Zrzeszenia Studentów organizowany na terenie całej Polski, propagujący honorowe krwiodawstwo. Kolejna edycja akcji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach została zaplanowana na 3 marca 2016 r.

Na wszystkich chętnych czekać będziemy między godziną 9.00 a 15.00. Krew będzie można oddać w autokarach Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, które będą czekały na parkingach przy budynku B oraz przy Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych. Oba obiekty mieszczą się przy ulicy Bogucickiej na terenie głównego kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Na krwiodawców, jak zwykle, czeka dużo niespodzianek i smaczny poczęstunek.

Zachęcamy do wzięcia udziału nie tylko studentów. Należy pamiętać, aby mieć ze sobą dokument tożsamości i zjeść pożywne, ale lekkie śniadanie.

Więcej informacji na wydarzeniu na Facebooku