"Oddaj MiSie" po raz kolejny

Już po raz siódmy rusza świąteczna akcja "Oddaj MiSie" Studenckiej Organizacji Public Relations "PRogress". W dniach 13-15 grudnia br. w godzinach 9:00-14:00 w holu budynku A każdy zainteresowany będzie mógł oddać zabawki dla podopiecznych ze Świetlicy Św. Brata Alberta w Katowicach.

Tegoroczna akcja ,,Oddaj Misie” to już VII edycja. Jej celem jest zbiórka zabawek dla podopiecznych ze Świetlicy Św. Brata Alberta w Katowicach, którzy nie mogą liczyć na prezenty ze strony bliskich osób.

Zabawki nie muszą być nowe, ważne jest jedynie, żeby były w dobrym stanie. Apel odnosi się do każdego rodzaju zabawek: pluszaków, lalek, samochodzików, klocków, gier planszowych oraz książek. Choć akcja „Oddaj MiSie” organizowana jest przez studentów, to skierowana jest do każdego.

Członkowie Studenckiej Organizacji Public Relations „PRogress” będą czekać na zabawki od 13 do 15 grudnia w godzinach 9:00-14:00 przy wejściu głównym w budynku A Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Po ukończeniu zbiórki zostaną utworzone paczki, które następnie zostaną dostarczone do świetlicy. Finał odbędzie się 19 grudnia 2016 r. Wtedy właśnie mali podopieczni katowickich świetlic otrzymają prezenty.

Jeśli Ty również chciałbyś wziąć udział w akcji i pomóc dzieciakom poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia - zapraszamy na Uniwersytet Ekonomiczny. Te Święta to doskonały czas na dobre uczynki, a nawet tak drobne mogą wywołać u kogoś ogrom szczęścia.

Po szczegóły i aktualności zapraszamy na stronę wydarzenia na facebooku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!