Oferta stypendiów na finansowanie dalszego rozwoju

Jeśli szukasz możliwości finansowania swoich pasji i dalszego rozwoju, sprawdź ofertę stypendiów na portalu MojeStypendium.pl. Jest to strona dla uczniów i studentów, nauczycieli, doktorantów, młodych naukowców, artystów i sportowców, w której zgromadzono jak dotąd aż 14 tysięcy ogłoszeń.

Portal MojeStypendium.pl od 12 lat istnienia poświęcony jest promowaniu stypendiów, zbieraniu doświadczeń oraz wspieraniu fundatorów i stypendystów. Serwis prowadzony jest przez Fundację Dobra Sieć w partnerstwie z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności i Fundacją Orange.

W serwisie www.mojestypendium.pl można znaleźć:

• bazę aktualnych stypendiów i konkursów (ponad 4000 informacji z Polski i zagranicy),
  • artykuły o stypendiach i grantach,
  • konkursy dla stypendystów i dla organizatorów programów stypendialnych,
  • regulacje prawne dotyczące przyznawania stypendiów i raporty z badań rynku stypendialnego.

Więcej informacji również na Facebooku: www.facebook.com/mojestypendiumpl.