Przejdź do menu Przejdź do treści

Płatne praktyki letnie

Studenci kierunków technicznych, znacie podstawy programowania w C# i język angielski? Jeśli tak, to gliwicka firma informatyczna ma dla Was coś specjalnego: Future Processing zaprasza na płatne praktyki letnie.

Termin praktyk: 4 lipca – 31 sierpnia 2016 r.
Charakter: szkoleniowy
Rekrutacja: od teraz do 15 kwietnia
Wynagrodzenie: uwzględnione

Możecie zmienić świat – serio.

Nowoczesne technologie rozwiązują problemy w najróżniejszych obszarach życia i biznesu, wystarczy, że dowiesz się jak z nich korzystać. Zacznij naukę od praktyk. Bezpieczeństwo mieszkańców, usługi medyczne, komunikacja, ochrona środowiska – pomyśl w jak wielu dziedzinach potrzebni są inżynierowie oprogramowania. My pomożemy Ci zdobyć kompetencje potrzebne w projektach IT na całym świecie. Ty zdecydujesz jak je wykorzystasz.

CO WAS CZEKA?

  • 256 h zajęć szkoleniowych – to jak materiał półtora rocznego przedmiotu na studiach!
  • 16 trenerów i 2 mentorów – każdy nauczy Was czegoś innego, więc zdobędziecie uniwersalną wiedzę z najróżniejszych obszarów wytwarzania oprogramowania.
  • Ciekawe formy zajęć – wykłady, warsztaty, ćwiczenia, konsultacje, panele – zero monotonii!
  • Nauka na abstrakcyjnych przykładach – będziecie mogli do woli eksperymentować, uczyć się na błędach i rozwijać kreatywność. Najwyżej hipotetycznej rakiecie, w środku misji ocalenia świata, wysiądzie oprogramowanie.
  • Klimatyczne laboratorium – zajęcia będą odbywać się w specjalnej sali szkoleniowej, znajdującej się w parku technologicznym FP. Znajdziecie tam także bibliotekę, siłownię, restaurację i centrum SPA…

Ps. Co roku FP zajmuje I miejsce w konkursie "Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego" w kategorii branży IT.

JAK DOSTAĆ SIĘ NA PRAKTYKI?

Rekrutacja składa się z dwóch etapów, w pierwszym rozwiązuje się zadanie programistyczne w domu, drugi ma formę warsztatów kreatywnych. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie FP, polecamy! Macie pytania? Piszcie na adres: praktyki2016@future-processing.com.

Powodzenia!

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca