Poczuj klimat Erasmusa i zostań mentorem zagranicznych studentów

W przyszłym roku akademickim będziemy gościć na naszej uczelni około 200 zagranicznych studentów z całego świata. Większość z Was z własnego doświadczenia wie jak ważna jest pomoc lokalnego studenta, który wyciągnie do Was pomocną dłoń i udzieli Wam cennych rad i praktycznych wskazówek, szczególnie w pierwszych dniach Waszego pobytu w obcym kraju. Dlatego zachęcamy Was do zostania mentorem naszych zagranicznych studentów.


Poczuj klimat Erasmusa i zostań mentorem zagranicznych studentów

W tym celu przygotowaliśmy formularz zgłoszeniowy, który pozwoli nam zarejestrować Wasze zgłoszenia i stworzyć bazę wolontariuszy pełniących rolę mentorów.

To doskonała okazja nie tylko do pomocy drugiemu studentowi, ale także do nawiązania przyjaźni z ludźmi z całego świata, do uczestnictwa w wydarzeniach o charakterze międzynarodowym oraz pogłębienia praktycznej znajomości języka obcego.

Opis programu i obowiązków mentorów znajdziecie na stronie Biura Współpracy Międzynarodowej dla zagranicznych studentów:

Zaproponujcie taką możliwość również swoim znajomym, którzy nie mieli okazji skorzystać z programu Erasmus+, a teraz mają świetna okazję poczuć "erasmusowy" klimat na własnej uczelni!

Termin zgłoszeń: 31 lipca 2019

Liczymy na Wasze zgłoszenia, pomoc i zaangażowanie!

Poczuj klimat Erasmusa na własnej uczelni i zostań mentorem zagranicznych studentów!
Feel the Erasmus vibe and be a buddy during your UEK study!