Pokaż kandydatom, że warto studiować w Katowicach!

11 maja o 10:00 przed budynkiem CNTI zatrzyma się mobilne studio nagrań, w którym studenci będą mieli okazje opowiedzieć, dlaczego Katowice to najlepsze miejsce na rozpoczęcie kariery naukowej - wszystko w ramach akcji "Studiuj w Katowicach".

Katowice to wyjątkowy ośrodek akademicki. Pod wieloma względami! Chcemy, żeby ten przekaz trafił do uczniów szkół średnich, szczególnie do maturzystów. Nikt jednak nie opowie o tym lepiej niż student.

W związku z tym zapraszamy do wzięcia udziału w akcji STUDIUJ W KATOWICACH!

Już 11 maja o godz. 10:00 przed CNTI pojawi się FILOMOBUS - mobilne studio nagrań. Weź udział w organizowanej akcji i opowiedz o studiach w Katowicach:

• Dlaczego studiowanie w Katowicach jest fajne?
  • Co skłoniło Cię do podjęcia studiów właśnie w tym mieście?
  • Jakie zalety Katowic wskazałbyś przyszłym studentom?

Podziel się swoją opinią, a nie wyjdziesz z BUSA z pustymi rękami!

Na podstawie przeprowadzonych rozmów powstaną kompilacje video, które zostaną wyemitowane w sieci. Dobra zabawa gwarantowana.