Projekt z udziałem studentów UE Katowice wyróżniony w kategorii Supply Chain Young Designer 2021

Projekt z udziałem studentów naszej uczelni został wyróżniony na Gali Logistyki, Transportu i Produkcji w Warszawie w kategorii Supply Chain Young Designer 2021.

Międzyuczelniany zespół studentów, w składzie:

• Marcin Janicki (Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Logistyka w biznesie),
  • Kacper Klimiuk (Politechnika Lubelska),
  • Kacper Kozioł (Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Logistyka),
  • Maciej Mach (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu),
  • Klaudia Winiarska (Politechnika Wrocławska)

na podstawie przeprowadzonych badań analitycznych opracował algorytm wspomagający określanie poziomu sprzedaży produktów sprzedawanych podczas akcji promocyjnych sieci Biedronka wraz z rozdzielnikiem na poszczególne sklepy.

Opiekunem projektu ze strony Jeronimo Martins Polska był Kamil Hołubowicz.

Projekt otrzymał wysokie oceny ze strony przedsiębiorstwa, zaś jury programu Supply Chain Designer, prowadzonego przez Wydawnictwo Eurologistics, uznało go za najlepszy z nominowanych w kategorii Supply Chain Young Designer.

Projekt powstał w ramach IV edycji ogólnopolskiego programu doskonalenia kompetencji logistycznych TopYoung100. Kategoria Supply Chain Young Designer to efekt współpracy Wydawnictwa Eurologistics i Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki i Zakupów. Ma ona na celu wyróżnienie najlepszych uczestników programu Top Young 100, w ramach którego studenci, rozwiązując pod opieką mentorów realne problemy biznesowe, doskonalą kompetencje niezbędne w branży logistycznej i zarządzaniu łańcuchem dostaw.

Rozwiązania stworzone przez uczestników programu poddawane są dwustopniowej ocenie – przedsiębiorstwa i komisji PSML. Jednym z najważniejszych aspektów podlegających ocenie jest możliwość wdrożenia wypracowanego rozwiązania.

Na zdjęciach Klaudia Winiarska reprezentująca zespół podczas Gali.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej informacji: