Przedłużenie naboru uzupełniającego na wybrane kierunki studiów I i II stopnia

Ogłaszamy przedłużenie uzupełniającego naboru na wybrane kierunki studiów niestacjonarnych I stopnia oraz stacjonarnych i niestacjonarnych II stopnia w roku akademickim 2022/2023! Sprawdź listę dostępnych kierunków i zapisz się w IRK na wymarzone studia do 30 września!

Jesteś tegorocznym maturzystą i wciąż szukasz dla siebie uczelni? Masz już tytuł licencjata i stoisz przed wyborem dalszej drogi naukowej? A może już jesteś magistrem, ale myślisz o przekwalifikowaniu się i zdobyciu nowych kompetencji?

Niezależnie od powodów Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach to dobry adres!

Nasza uczelnia to idealne miejsce postawienia pierwszego lub kolejnego kroku w kierunku satysfakcjonującej pracy, nowej pasji, a także wieloletnich przyjaźni.

Poniżej znajduje się lista kierunków na studia II stopnia stacjonarne, I i II stopnia niestacjonarne oraz studia II stopnia stacjonarne w języku angielskim, które dostępne są jeszcze w naborze dodatkowym:  

Studia II stopnia, stacjonarne

Studia anglojęzyczne II stopnia, stacjonarne

Pełny terminarz rekrutacji na studia stacjonarne znajduje się na stronie.

Studia II stopnia, niestacjonarne

Studia I stopnia, niestacjonarne

Rejestracja w systemie możliwa jest do 30 września, do godz. 15:00, a dokumenty należy złożyć w pokoju 2/18 w CNTI w godz. 8:00-15:00.

Do zobaczenia na #UEKatowice!