Przejdź do menu Przejdź do treści

Realnie, nie Wirtualnie

Studencie, już po sesji! Dysponujesz wolnym czasem? Nie wiesz, w jaki sposób go wykorzystać? Dołącz do "Realnie, nie Wirtualnie" - projektu społecznego studentów Logistyki w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady.

realnie nie wirtualnie

Studenci naszego Uniwersytetu w składzie: Aleksandra Bieleń, Klaudia Kulińska, Izabela Preś, Michał Kaim oraz Maciej Dudek, biorą udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie "Zwolnieni z Teorii", realizując projekt społeczny. Nazwa projektu to "Realnie, nie Wirtualnie", którego główną ideą jest organizowanie wydarzeń oraz spotkań dla wszystkich chętnych studentów naszego Uniwersytetu w celu wspólnego, aktywnego spędzania wolnego czasu poprzez uprawianie sportu (bieganie, gry zespołowe itp.) oraz rozrywkę (kręgle, laserowy paintball, kino).

Inicjatywa ma na celu oderwanie studentów od biernego spędzania wolnego czasu przed komputerem i zachęcenie do realnych spotkań w gronie znajomych z Uczelni. Z ankiety przeprowadzonej wśród studentów Uniwerystetu wynika, iż dysponują oni wolnym czasem, jednak nie zawsze mają towarzystwo, by realizować swoje plany w aktywny sposób. Udział w wydarzeniach organizowanych w ramach projektu "Realnie, nie Wirtualnie" to świetna okazja do integracji studentów naszej Uczelni, a także możliwość nawiązania nowych znajomości. Funkcjonuje grupa na Facebooku oraz fanpage, który zajmuje się informowaniem studentów na temat organizowanych wydarzeniach. Założony został również profil na Instagramie.

Zapraszamy do polubienia profilu "Realnie, nie Wirtualnie", dołączenia do grupy oraz do czynnego udziału w wydarzeniach!

Strona na Facebooku

Grupa na Facebooku

Profil na Instagramie

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3