Przejdź do menu Przejdź do treści

Rekrutacja do programu Cisco Engineeer Incubator Program

Wydział Informatyki i Komunikacji wraz z firmą Cisco Systems Poland Sp. z o.o. zapraszają studentów do udziału w programie Cisco Engineeer Incubator.

Cisco Engineeer Incubator Program jest sześciomiesięcznym programem edukacyjnym mającym na celu pomoc studentom ostatnich lat kierunków informatycznych i telekomunikacyjnych w rozwijaniu umiejętności z obszaru zaawansowanych technologii sieciowych, jak również nabywaniu tzw. kompetencji miękkich, co ułatwi ubieganie się o pracę w najlepszych technologicznych firmach świata.

Program obejmuje kurs CCNP w lokalnej Akademii lub w wersji on-line. Dodatkowo szkolenia będą przeprowadzane przez ekspertów Cisco poprzez cotygodniowe webinaria i comiesięczne seminaria z udziałem osobistym w Krakowie.

Rozpoczynamy rekrutację studentów do programu. Program rozpocznie się w listopadzie 2016 r. Po zakończeniu programu (marzec-kwiecień) istnieje szansa na zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu w Cisco Kraków. Dotychczas ukończenie programu w 70% gwarantowało otrzymanie pracy w firmie Cisco Systems Poland Sp. z o.o.

Kryteria wyboru do Inkubatora:

  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • ostatni rok studiów na poziomie inżynierskim,
  • znajomość technologi sieciowych na poziomie CCNA.

Osoby zainteresowane programem proszone są o zgłoszenie się do dra Wiesława Wolnego e-mail (wieslaw.wolny@uekat.pl) lub zapisanie się na stronę informacyjną kursu na platformie Google Classroom: https://classroom.google.com/c/MTA5NTU4MzM3N1pa.

Klucz do kursu: kn1o7s.

W maju zostanie zorganizowane spotkanie informacyjne z przedstawicielem firmy Cisco.

Dołącz do nas

Nasi partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3