Rekrutacja do projektu "Przedsiębiorczość Akademicka na START"

Akademickie Centrum Kariery i Zespół Projektu "Przedsiębiorczość Akademicka na START" zapraszają serdecznie wszystkich studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych do udziału w bezpłatnych szkoleniach i doradztwie eksperckim!

Akademickie Centrum Kariery i Zespół Projektu "Przedsiębiorczość Akademicka na START" zapraszają serdecznie wszystkich studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych do udziału w bezpłatnych szkoleniach i doradztwie eksperckim!

W ramach projektu będzie możliwość skorzystania z oferowanych szkoleń podzielonych na 5 modułów:

• Gra symulacyjna,
  • Skuteczne zarządzanie innowacyjnym przedsiębiorstwem,
  • Instrumenty doskonalenia funkcjonowania przedsiębiorstw, ich współpracy z uczelniami i otoczeniem biznesowym
  • Dizajn 100%
  • Praktyczne aspekty prowadzenia działalności - wizyta studyjna w przedsiębiorstwie spin-off/spin -out, w instytucjach otoczenia biznesu.

Doradztwo eksperckie (prawne, finansowe, z zakresu marketingu i promocji działalności naukowej, biznesowe) będzie miało charakter pogłębiony, kompleksowo wyposażając uczestnika projektu w wiedzę niezbędna do prowadzenia działalności w obszarze przedsiębiorczości akademickiej.

Moduły pt. "Skuteczne zarządzanie innowacyjnym przedsiębiorstwem" oraz "Instrumenty doskonalenia funkcjonowania przedsiębiorstw, ich współpracy z uczelniami i otoczeniem biznesowym" zostaną przeprowadzone i będą certyfikowane przez specjalistów z firmy TÜV NORD POLSKA Sp. z o.o.

Pierwsze szkolenia w marcu!

Aby zakwalifikować się do projektu należy być niepracującym studentem studiów stacjonarnych lub niestacjonarnych I, II i III stopnia lub zatrudnionym pracownikiem naukowym na terenie województwa śląskiego, a także zapisać się poprzez stronę www.start.polsl.pl. Następnie dostarczyć do Akademickiego Punktu Informacji Biznesowej przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach (budynek B, pok. 303) wypełnioną i podpisaną dokumentację. Naprawdę warto!

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub pod nr tel. (32) 257-73-59.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w naszym projekcie!