Relacja z II Edycji Warsztatów Projektowych

Studenci czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I stopnia mieli okazję już po raz drugi pracować w zespołach projektowych zmierzając się z realnymi wyzwaniami biznesowymi, w ramach Projektu "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach".


Warsztaty prowadzone były przez trenerów z firmy AMAZON:

 

Studenci wspierani przez mentorów pracowali nad rozbudową sieci Amazon w Polsce, podczas których zdobywali wiedzę z zakresu zarządzania strategicznego, optymalizacji procesów i kosztów, market reaserch oraz planowania przepływu towaru.

Projekty końcowe naszych studentów oceniali Trenerzy, Opiekunowie grupy: dr Piotr Hanus, dr Krzysztof Niestrój, prof. UE oraz Dyrektor generalny AMAZON Katarzyna Aniol-Wielgus

Z powodu stanu epidemii w Polsce (COVID-19) warsztaty zostały dokończone w formie zdalnej. Jakość wsparcia pozostała na odpowiednim poziomie, a forma przeprowadzenia zajęć (on-line) nie miała wpływu na zdobyte kompetencje. 

Dziękujemy AMAZON za wspaniałą współpracę przy realizacji warsztatów projektowych dla studentów UE w Katowicach oraz niesamowitą atmosferę i wsparcie które od Was otrzymaliśmy!

Work hard. Have fun. Make history.