Relacja z wykładu pt. Korzystanie z informacji gospodarczej przewagą konkurencyjną firm

W dniu 4 grudnia 2023 roku odbył się wykład otwarty dla studentów Uniwersytetu pt. Korzystanie z informacji gospodarczej przewagą konkurencyjną firm. Wykład poprowadził Mateusz Zając, Regionalny Dyrektor Programów Edukacji Ekonomicznej z Fundacji Warszawski Instytut Bankowości. W czasie wykładu przedstawił on m.in. istotę informacji gospodarczej, zakres działań Biur Informacji Gospodarczej, jak również korzyści dla przedsiębiorstw wynikające ze współpracy z Biurami. Całość wykładu podsumowała dyskusja z uczestnikami. Wykład został zorganizowany przez dr hab. Joannę Błach, prof. UE, Kurator kierunku Finanse i Rachunkowość oraz dra Łukasza Szewczyka, Menedżera kierunku Finanse i Rachunkowość.

Więcej informacji o tematyce wykładu: https://nzb.pl/wyklad-korzystanie-z-informacji-gospodarczej-przewaga-konkurencyjna-firm/

logotyp efmd
logotyp ceeman