Przejdź do menu Przejdź do treści

Rozwiń technologiczny pomysł w plan biznesowy i wystąp przed funduszem Venture Capital

Wiesz, jak zautomatyzować pracę z pomocą sztucznej inteligencji? Działasz w kole naukowym albo prowadzisz projekt badawczy dotyczący big data, AI czy blockchainu? Zgłoś się indywidualnie lub z zespołem do Akceleratora Innovatorium. To program, który pomaga przekształcić pomysł w biznes. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 7 czerwca.

Do najnowszej edycji cyklu, która wystartuje 15 czerwca, można zgłaszać się na stronie. Weźmie w niej udział 100 zakwalifikowanych studentów, doktorantów i pracowników naukowych. W ciągu 6 miesięcy dowiedzą się, jak przygotować skuteczny pitch, jak opracować spójne know-how oraz jak startup może stać się "jednorożcem".

Zajęcia w formie wykładów będą miały formę online, a zakwalifikowane zespoły otrzymają wsparcie mentorów-praktyków. Program zakończy się demo day, podczas którego uczestnicy, korzystając z wiedzy zdobytej w ramach Akceleratora, opowiedzą o swoich pomysłach potencjalnym inwestorom z funduszy VC.

Organizatorem cyklu edukacyjnego jest Fundacja Innovatorium. To think tank, który koncentruje się na wspieraniu startupów wykorzystujących najnowsze rozwiązania technologiczne. Inicjatywa stara się pomagać w skutecznym kontakcie nauki i biznesu. Akcelerator w 2023 roku jest finansowany z grantu Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach programu "Społeczna odpowiedzialność nauki".

Dołącz do nas

Nasi partnerzy