Przejdź do menu Przejdź do treści

Rusza kolejna edycja projektu "Businesswoman"

IV edycja projektu Businesswoman pod hasłem: "Nowy Rok, nowe możliwości. Przyjmij wyzwanie, zainwestuj w siebie!" odbędzie się już 17-18 stycznia 2017 r. Miło nam poinformować, że JM Rektor objął wydarzenie patronatem honorowym.

"Businesswoman" to cykl bezpłatnych spotkań skierowanych do kobiet (i nie tylko), które mają marzenia i pragną je realizować.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak zrealizować swoje pomysły, bądź udoskonalić własne działania, nie może Cię zabraknąć. Tym razem zapraszamy na spotkania podczas których zostaną poruszone zagadnienia związane z autoprezentacją, poczuciem własnej wartości oraz automotywacji. Dodatkowo spotkania te, to gwarancja poznania wielu ciekawych osób. Czekamy na Ciebie!  

Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-18 stycznia 2017 r. w godzinach 17:00-19:00 w CINIBA w Katowicach (Bankowa 11a, 40-007 Katowice).

Businesswoman, projekt wymyślony i zapoczątkowany przez pięć młodych przedsiębiorczych kobiet, ambasadorek Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, skierowany do kobiet. To projekt, który jest organizowany w celu naładowania, współczesnych, zapracowanych kobiet, pozytywną energią i ukazania, że niezależnie od tego kim jesteśmy, czym się zajmujemy i ile mamy lat, zawsze powinno się dążyć do realizacji swoich marzeń o założeniu własnej firmy i rozwoju osobistego. Businesswoman, projekt wymyślony i zapoczątkowany przez pięć młodych przedsiębiorczych kobiet, ambasadorek Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, skierowany do kobiet. To projekt, który jest organizowany w celu naładowania, współczesnych, zapracowanych kobiet, pozytywną energią i ukazania, że niezależnie od tego kim jesteśmy, czym się zajmujemy i ile mamy lat, zawsze powinno się dążyć do realizacji swoich marzeń o założeniu własnej firmy i rozwoju osobistego.  

Szczegóły dostępne są na stronie wydarzenia na FB.

Serdecznie zapraszamy!

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3