Ruszył projekt "Sternik"

1 kwietnia na Wydziale Informatyki i Komunikacji oraz Wydziale Finansów i Ubezpieczeń rozpoczęto realizację nowego projektu skierowanego do studentów i przedsiębiorców pod nazwą "Sternik kariery zawodowej".

Już w najbliższych trzech miesiącach zespoły najlepszych studentów kierunków prowadzonych przez WIiK i WFiU będą przygotowywać pierwsze projekty realizowane we współpracy z kluczowymi pracodawcami w naszym regionie.

Nowy projekt we współpracy Wydziałów Informatyki i Komunikacji oraz Finansów i Ubezpieczeń realizowany jest od 1 kwietnia 2016 r. do 31 marca 2019 r., a jego adresatem są wchodzący na rynek pracy studenci informatyki, informatyki i ekonometrii, dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz finansów i rachunkowości.

Projekt "Sternik" uplasował się na 10 miejscu rankingowym przy 435 podmiotach wnioskujących i uzyskał dofinansowanie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój.

Media o projekcie: