Ruszyła Wiosenna Szkoła Leszka Balcerowicza

Weź udział w Wiosennej Szkole Leszka Balcerowicza i dołącz do elitarnego grona absolwentów jedynej takiej Szkoły w Polsce! Spotkaj się z wybitnymi przedstawicielami świata ekonomii, prawa, biznesu i mediów. Poznaj studentów z różnych uczelni w Polsce i wygraj atrakcyjne nagrody w konkursie dla najzdolniejszych autorów!

Głównym celem projektu jest zwiększenie wiedzy studentów na temat najważniejszych zagadnień współczesnej ekonomii, dyskusja o bieżących problemach ekonomicznych, politycznych i prawnych oraz inspiracja do zaangażowania w budowanie społeczeństwa obywatelskiego, a także włączenie się w działania i realizację misji FOR.

Szkoła Leszka Balcerowicza to trzydniowe seminarium o tematyce ekonomicznej i prawnej w Warszawie, podczas którego:

• możesz wygrać nagrodę główną (2000 zł) oraz inne cenne nagrody:
  • weźmiesz udział w międzynarodowej konferencji Free Market Road Show
  • poznasz wybitnych prelegentów i wysłuchasz inspirujących wykładów
  • nawiążesz wyjątkowe znajomości
  • dołączysz do elitarnego grona Absolwentów Szkół

Termin nadsyłania prac: 29 kwietnia (piątek) 2016 r.

Uczestnicy Wiosennej Szkoły Leszka Balcerowicza wezmą udział w międzynarodowej konferencji Free Market Road Show, warsztatach prowadzonych przez ekspertów FOR, a także w wykładach prowadzonych przez wybitnych polskich ekonomistów, prawników, dziennikarzy i przedsiębiorców.