Spotkaj się z lwem - przyjdź na warsztaty online ING

Spotkania z Lwem to praktyczne, interaktywne warsztaty prowadzone przez ekspertów z ING Banku Śląskiego. Dzisiaj zapraszamy Was na warsztat pn. Data Puzzle, czyli analiza i wizualizacja danych w praktyce biznesowej, które odbędą się online już 14 grudnia w godz. 17.00-19.30.

"Dane będą mówić do Ciebie, jeśli tylko chcesz ich słuchać" – w trakcie spotkania opowiemy w jaki sposób "słuchamy" danych w banku i o czym one do nas "mówią". Prowadzący postarają się przybliżyć, na czym polega ich praca, z jakich narzędzi korzystają do obróbki i wizualizacji danych oraz po co to robią i dla kogo. Będzie również trochę praktyki: pokażą na przykładzie jak prosto i szybko można przerobić całkiem sporą ilość danych za pomocą języka Python. W trakcie spotkania będziecie mogli spróbować swoich sił w pracy z danymi i Pythonem.

Spotkanie z Lwem jest dla Ciebie, jeśli:

• już na studiach chcesz poznawać praktyczne aspekty zagadnień, z którymi spotykasz się na uczelni,
  • chcesz uczyć się od ekspertów pracujących w dużej organizacji finansowej,
  • lubisz działać aktywnie i zależy Ci na przetestowaniu swoich umiejętności (każde spotkanie to konkretne zadanie praktyczne i możliwość interakcji z prowadzącymi lub pozostałymi uczestnikami),
  • masz pytania dotyczące kariery w ING Banku Śląskim, na które będą mogli odpowiedzieć prowadzący w kontekście swoich stanowisk.

Spotkanie odbędzie się online, uczestnicy otrzymają potwierdzenia udziału oraz szczegóły techniczne bezpośrednio od organizatorów.

Link do zapisów

Zapraszamy!