Przejdź do menu Przejdź do treści

Spotkanie gospodarcze nt. marketingu szeptanego

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich studentów i absolwentów śląskich uczelni na kolejny panel dyskusyjny z cyklu Spotkań Gospodarczych 2013. Temat spotkania: "Marketing szeptany - tajna broń przedsiębiorstwa czy nieuczciwa zagrywka?"

Wydarzenie odbędzie się w środę 4 grudnia br. w godz. 18.00-20:00 w Auli Multimedialnej Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach (ul. Opolska 15).

XVIII Spotkanie Gospodarcze będzie poświęcone szeroko pojętej tematyce marketingu szeptanego. Marketing szeptany, marketing rekomendacji, marketing plotki, buzz marketing – za tymi słowami często kryje się sukces wielu firm. Jeżeli chcesz, żeby za tymi słowami krył się również Twój sukces – przyjdź na Spotkanie Gospodarcze! Na panelu dyskusyjnym dowiesz się czym jest marketing szeptany i w jaki sposób możesz dzięki tej wiedzy osiągnąć swój cel. W świat marketingu szeptanego wprowadzą nas eksperci, którzy w swojej pracy stykają się z takimi działaniami marketingowymi.

Swoimi doświadczeniami podzielą się zaproszeni eksperci:

  • Sławomir Chojnacki – prezes zarządu BIZZIT S.A.
  • Paweł Kresso – Pozyskiwanie klientów z polecenia, kresso.pl
  • IntraCOM.pl

Prowadzący: Janusz Dramski - Przewodniczący Forum Młodych RIG w Katowicach, Przewodniczący Zarządu Górnośląskiej Rady Organizacji Młodzieżowych GROM

Na spotkaniu dowiesz się m.in.:

  • Co to jest marketing szeptany i czym się różni od innych działań marketingowych?
  • W jaki sposób możesz dotrzeć do klienta za pomocą marketingu szeptanego?
  • Jak wykorzystywać media społecznościowe na potrzeby marketingu szeptanego?
  • Jak dobrać strategię marketingu szeptanego do rodzaju prowadzonej działalności?
  • Czy marketing szeptany odgrywa istotną rolę w strategii marketingowej firmy?
  • Jakie negatywne skutki może nieść za sobą marketing szeptany?
  • Czy marketing szeptany jest etyczny?

Spotkania Gospodarcze odbywają się cyklicznie w formie warsztatów, konferencji i seminariów. Skierowane są do młodych ludzi, którzy są zainteresowani tematyką przedsiębiorczości. Dzięki praktycznym poradom zapraszanych gości, którzy są związani ze światem biznesu i gospodarki, Forum Młodych RIG pragnie wskazać studentom drogę do kariery i prowadzić ich na ścieżkę sukcesu zawodowego. Spotkania Gospodarcze są zaplanowane w cyklu comiesięcznych konferencji w całym roku akademickim 2012/2013.

REJESTRACJA
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: projektyfm@rig.katowice.pl do 3 grudnia 2013 r. do godz. 23:59. W tytule e-maila należy wpisać Spotkanie Gospodarcze, a w treści imię i nazwisko, nazwę uczelni, e-mail oraz nr telefonu.

Dodatkowe informacje i szczegóły Spotkania Gospodarczego dostępne są u koordynatora projektu:

Anna Dragon
Tel.:  506 916 211
e-mail:  aniadragon@gmail.com

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp hr
logotyp bauhaus4
logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp eaie
logotyp cima
logotyp acca
logotyp ela
logotyp SAP University Alliances
logotyp progres3