Przejdź do menu Przejdź do treści

Spotkanie gospodarcze nt. wywierania wpływu

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich studentów, absolwentów śląskich uczelni oraz inne osoby zainteresowane przedsiębiorczością i samorozwojem na: 34. Spotkanie Gospodarcze "Techniki wywierania wpływu, czyli jak pozytywnie wykorzystać sztukę perswazji?"

spotkanie gospodarcze

KIEDY: 24 lutego 2016 r. godz. 17:00 - 19:00
GDZIE: Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Opolska 15

Podczas 34. Spotkania Gospodarczego zaproszeni eksperci - praktycy w dziedzinie szkoleń, coachingu i wystąpień publicznych - przybliżą nam temat szerokiego zastosowania technik wywierania wpływu i metod perswazji w codziennym życiu.

Często nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak łatwo możemy zostać zmanipulowani przez innych poprzez odpowiednio dobraną technikę, a tym samym nakłonieni do zachowania kompletnie sprzecznego z naszymi faktycznymi chęciami. Spotkamy się z nimi na co dzień – w sklepach, kontaktach biznesowych czy w prywatnych kontaktach ze znajomymi. Kolega prosi Cię o przysługę? A może właśnie stosuje wobec Ciebie technikę "stopy w drzwiach"? Chcesz zwiększyć swoją świadomość, by móc tego uniknąć? Chcesz dowiedzieć się jakie metody mogą być wobec Ciebie zastosowane i jak się przed nimi obronić? A może sam chciałbyś móc wpływać na zachowanie innych i zastosować nową wiedzę w sprzedaży czy negocjacjach? Przyjdź na Spotkanie Gospodarcze i dowiedz się więcej.

PRELEGENCI:

  • dr Krystian Dudek - właściciel Instytutu Konsultingowo-Doradczego PUBLICO, Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations
  • Barbara Lech - coach i kreator wizerunku, autorka książki "Motywator dietetyczny"
  • Piotr Pytel - STORYTELLER CLUB
  • Agnieszka Szopa - Agencja Rozwoju Lokalnego w Sosnowcu

MODERATOR:

  • Paweł Gierczak - Przewodniczący Forum Młodych RIG w Katowicach

Zapisy: http://goo.gl/forms/Awbly887Kb     

Wydarzenie na Fb: www.facebook.com/events/1091496164236569/ 

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3