Spotkanie inaugurujące 5. rok działalności "Ekonomii Sportu"

28 października br. odbyło się spotkanie inaugurujące piąty rok działalności Koła Naukowego "Ekonomia Sportu" działającego przy Katedrze Ekonomii na Wydziale Ekonomii. Podczas obrad ukonstytuował się nowy zarząd Koła Naukowego: Przewodniczącym został Adrian Pietrzyk (doktorant Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach), a funkcję wiceprzewodniczących objęli: Marta Buła (studentka Ekonomii i Finansów Menedżerskich – II stopień studiów) i Oskar Serwotka (student zarządzania – II stopień studiów).

Wybrani członkowie zarządu objęli z wyboru swoje funkcje na okres trwania roku akademickiego 2021/2022. Kolejnym punktem obrad było opracowanie planu działań. Ustalono, że członkowie Koła Naukowego "Ekonomia sportu" będą pisać artykuły i uczestniczyć w konferencjach, a ponadto zostaną zorganizowane webinaria z udziałem przedstawicieli biznesu sportowego. Ważnym punktem działalności będzie organizacji ogólnopolskiej konferencji naukowej na Stadionie Śląskim w Chorzowie, która dotyczyć będzie współczesnego rynku sportu, rekreacji i turystyki. To wydarzenie jest przygotowywane we współpracy z Katedrą Teorii Zarządzania.

Zapraszamy do udziału w pracach Koła Naukowego "Ekonomia Sportu" studentów i absolwentów naszej Alma Mater. Bieżące informacje o działalności Koła Naukowego znajdują się na naszym profilu na Facebooku: facebook.com/KNEkonomiaSportu/