Spotkanie informacyjne o projekcie Liderzy Ochrony Zdrowia

Zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych szerokim tematem sektora ochrony zdrowia na spotkanie informacyjne o projekcie Liderzy Ochrony Zdrowia organizowanym przez Fundację Lesława A. Pagi.

Udział w projekcie jest bezpłatny, a po zakończeniu szkoleń możliwość wzięcia udziału w płatnych stażach organizowanych przez firmy partnerskie. Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek tj. 17 maja o godzinie 18.00 w sali 411 A Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Dokładniej na czym polega udział w projekcie:

• weekendowe szkolenia prowadzone przez specjalistów i ekspertów rynku usług medycznych, farmaceutycznych oraz nowych technologii;
  • uczestnicy zdobywają wiedzę praktyczną o sposobie działania publicznej i prywatnej służby zdrowia, rozwiązują case’ y, dyskutują z ekspertami na temat koniecznych zmian w tym sektorze;
  • zwieńczeniem projektu są dwumiesięczne płatne praktyki w firmach partnerskich.

Wybrane tematy:

• Ochrona zdrowia - sektor publiczny i prywatny
  • Zdrowie publiczne i polityka zdrowotna
  • Finansowanie służby zdrowia
  • Prywatna ochrona zdrowia w Polsce i na świecie