Spotkanie KN Ekonomia Sportu z Piotrem Popławskim

Już 6 kwietnia 2022 odbędzie się kolejne spotkanie Koła Naukowego Ekonomia Sportu. Naszym gościem będzie praktyk, jednak z bogatą karierą naukową - Piotr Popławski. Serdecznie zapraszamy!

Piotr Popławski od lat związany jest ze sportem, zarówno w obszarze edukacji, jak i pracy zawodowej. Jest on absolwentem m.in.: Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. W Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku pracował jako m.in.: koordynator biura projektu Akademia Zarządzania Sportem. W 2018 r. uczestniczył w pracach nad czasopismem "Forum Trenera", a w 2019 r. pełnił rolę Koordynatora wydawniczego. Obecnie jest specjalistą ds. edukacji w Polskim Związku Rugby oraz prelegentem różnych wydarzeń branżowych. Piotr wspólnie z Institute for Sport Governance odpowiadał za utworzenie raportów dotyczących społecznej odpowiedzialności biznesu w polskich klubach piłkarskich.

Data: 6 kwietnia 2022 (środa)

Godzina: 16:15

Link: https://meet.google.com/fyb-rssr-xqm

Chętnych gości prosimy o kontakt z koordynatorem spotkania: Adrian Pietrzyk (asystent w Katedrze Teorii Zarządzania) adrian.pietrzyk@uekat.pl