Spotkanie Studentów UE Katowice z ekspertkami z firmy Randstad Polska Sp. z o.o.

30 maja 2023 r. odbyło się wydarzenie, w ramach którego studenci kierunku Zarządzanie oraz Analityka Gospodarcza z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach mieli okazję spotkać się z ekspertkami z firmy Randstad. Spotkanie zostało zorganizowane przez dr Łucję Waligórę podczas zajęć z przedmiotu Tworzenie równowagi rodzina-praca.

Podczas spotkania online, studenci mieli możliwość wysłuchania prelekcji oraz uczestniczenia w dyskusjach i grupowych ćwiczeniach, które poprowadziły ekspertki: Marta Kaczmarczyk oraz Joanna Pluta z firmy Randstad Polska Sp. z o.o.

Głównym tematem spotkania była równowaga między życiem zawodowym a prywatnym (Work-life balance), ze szczególnym skupieniem na efektywnych sposobach zarządzania czasem oraz skutecznych metodach odpoczynku.

Temat spotkania okazał się bardzo ważny dla studentów, zwłaszcza w kontekście zbliżającej się sesji egzaminacyjnej.