Przejdź do menu Przejdź do treści

Spotkanie w ramach "World Cafe" w Welcome Point

13 kwietnia br. miało miejsce niezwykłe spotkanie w ramach "World Cafe" w Welcome Point. Tematem przewodnim było podróżowanie oraz city break, czyli krótkie wypady weekendowe do miast. Wydarzenie zgromadziło studentów z różnych krajów, w tym z Portugalii, Grecji, Turcji i Niemiec.

Spotkanie rozpoczęło się od stworzenia wspólnie krótkiego przewodnika jak krok po kroku zaplanować podróż. Podczas dyskusji studenci wymieniali się swoimi doświadczeniami i pomysłami na spędzanie wolnego czasu. Niektórzy z nich polecali ciekawe miejsca, które warto odwiedzić, inni natomiast dzielili się wskazówkami dotyczącymi organizacji wyjazdów. Ciekawym punktem wydarzenia była również wymiana informacji na temat platform internetowych oraz aplikacji, które są bardzo przydatne. 

Ponadto wszyscy mieli okazję poznać się bliżej, wymienić kontakty i nawiązać nowe znajomości, a nawet zaplanować wspólne, przyszłe podróże!

Podsumowując, spotkanie World Cafe poświęcone tematowi podróżowania i city break okazało się bardzo udane. Było to świetne miejsce do wymiany pomysłów i doświadczeń z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. 

Było to jedno z cyklicznych wydarzeń integracyjnych organizowanych dla zagranicznych i polskich studentów przez Welcome Point. Mamy nadzieję, że kolejne World Cafe będzie cieszyć się podobnym zainteresowaniem. Zapraszamy serdecznie do zgłaszania ciekawych tematów oraz zachęcamy do śledzenia Instagrama Welcome Point'u, aby być na bieżąco. 

Dołącz do nas

Nasi partnerzy