Przejdź do menu Przejdź do treści

Spotkanie z o. Adamem Szustakiem

8 lutego 2016 r. uczelniany oddział KZA Gaudeamus zorganizował spotkanie z o. Adamem Szustakiem – najpopularniejszym polskim rekolekcjonistą i mówcą. Konferencji wysłuchało ok. 3000 osób.

spotkanie z ojcem adamem szustakiem

Z powodu bardzo dużego zainteresowania, spotkanie musiało zostać przeniesione z uczelnianych murów (jak pierwotnie planowano) do pobliskiego kościoła Opatrzności Bożej. Wśród uczestników znaleźli się pracownicy i studenci Uniwersytetu Ekonomicznego. Podczas trwającej nieco ponad godzinę konferencji o. Adama, uczestnicy mieli okazję zgłębić temat: "#jeszcze5minutek, czyli jak nie przegapić miłości?".

Analiza biblijnych wydarzeń, przenoszonych na współczesne realia, poparta przykładami z życia, przedstawiona z dużą dawką humoru – to wszystko sprawia, że młodzi ludzie uwielbiają słuchać konferencji ojca Adama Szustaka. Ci, którzy właśnie po to przyszli na spotkanie zorganizowane przez Gaudeamus, z pewnością się nie zawiedli.

Galerię zdjęć z wydarzenia można zobaczyć na facebooku: www.facebook.com/GaudeamusUE

Było to już drugie spotkanie z o. Adamem Szustakiem zorganizowane przez KZA Gaudeamus. Poprzednie odbyło się w 2012 roku i otwierało prowadzony przez KZA cykl wydarzeń "Zainwestuj w swój rozwój wewnętrzny".

spotkanie z ojcem adamem szustakiemspotkanie z ojcem adamem szustakiem

Dołącz do nas

Nasi partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3