Srebrny medal IMP AZS naszych studentów

W dniach 2–4 grudnia br. w Poznaniu odbyły się Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS w tenisie stołowym. Nasi zawodnicy zdobyli liczne wyróżnienia, zarówno drużynowo, jak i indywidualnie.

Naszą Uczelnię reprezentowało 8 zawodników: Dajana Jastrzębska, Izabela Jabłonka, Tomasz Betka, Aleksander Gawlik, Dariusz Karyś, Damian Kniejski, Piotr Kubica oraz Bartosz Szczerbaniewicz. W klasyfikacji drużynowej po zaciętej walce zajęliśmy drugie miejsce, ustępując jedynie gospodarzom – Politechnice Poznańskiej. W grach indywidualnych nasi zawodnicy zdobyli siedem medali w tym aż trzy złote.

Były to trzecie, z siedmiu rozgrywanych w tym roku akademickim, Integracyjnych Mistrzostw Polski. Po zwycięstwie w szachach i 6 miejscu w goalballu cieszymy się srebrnym medalem naszych niepełnosprawnych sportowców.